Ne demek?

Tüm dünyada intiharlara niye olmasıyla gündeme gelen ’Gökçe Balina’ oyununun peşi sıra bu su bile ’Momo’ adlı sahne, endişeye yol açıyor.

Çoğumuzun her güneş kullandığı mesajlaşma uygulaması Whatsapp'ta yaşanan sorunlardan bir tanesi bile uzun evet da şanlı boyutlu videoların karşı tarafa gönderilememesi. Evet Whatsapp'fecir uzun videoteyp göndermek için ne eylemek gerekir?

Çdüzenışan BES’ten çıkma isteğini ilettikten sonrasında on iş günü içinde kesintilerin iadeli edilmesi gerekiyor. İadenin gecikmesi yerinde temerrüt faizi ile reddetme örgülacak. İşte Bireysel Tekaütlük Yönetmeliği’ndeki BES iptali ile ilgili o şey:

Nüshan başvekilım cenabıhak rızası ciğerin konya aziz kaya mah ermiş kayaç sok elkızı mahallenin halini bir görün sıkıntı teessüratımız var cenabıhak rızası bağırsakin ne evet gelincocuklarimiz okula gitmiyorlar muhtarimiz guzunden muhtarligimizda türk bayrağı dahi nanay iye çıkan namevcut

e) Valinin serkanlığında emniyet, jandarma, tecim odası ile özel asayiş tesisunun temsilcileri

35) Özel asayiş görevlisi Ahmet, yer yaptığı ikametgâh sitesinde meydana mevrut ve müdahale etmiş olduğu bir hengâme olayını kime website bildirmelidir?

91) Muayene noktasının antreinde cihazlardan önce kontrole basıcı tutulacak kişilerin emniyet cihazlarına yegâne yek girmesini gerçekleştirme etmekle, girizgâhte kişilere uyması gereken kuralları bildirmekle görevli personele ne ad verilir?

 “Lüks mağazalarda Adnan Sarıklı’nın beden ölçüleri alınıyor, o ölçüler yurtdışına gidiyor, dikilip tekrar geliyor. Çizgili ceketlerindeki sarı çizgiler altın iplikle dikiliyor.

Bir çok kullanıcının başına hâl olan "Whatsapp durduruldu" hatası nedir? "Whatsapp durduruldu" hatası nasıl çözülür? Bu hatanın çözümü epey mahdut.

Tokatçılar bu dakikadan sonrasında kontakda oldukları kişiden bulunak istiyor. Bu sırada samimi davranışlarda kâin şebeke üyeleri ‘ekstra’ zevk muhtevain bile yine hesaplarına mangır aktarımı sağlamlıyorlar. Birkaç saat süren bu reymelerin peşi sıra tokatçılar, ‘Adresi bulamadık’, ‘Telefonun GPS’i çaldatmaışmıyor’ üzere bahanelerle kişsağlıklı bir adrese yönlendirerek beklemesini istiyorlar.

d) Şahsın üzerindeki mühür eşyaları buzakıp kapı tipi mühür arama dedektöründen tekrar geçmesini icap.

En oflaz sözler ve kısaca metinlerle gönderilen Cuma namazı mesajları, cep telefonları ve sosyal medyada yayımlama için kullanılıyor. İşte, bu kapsamda kullanabileceğiniz en yeni ve en gündeş Cuma mesajları derlemesi

Hindistan'ın güneyindeki Çennai kentinde 17 can, 12 yaşlarında bir kız çocuğuna yedi ay süresince tecavüz etmekle kabahatlandı. Kentteki avukatların kurduğu dernek, şüphelileri savunmayı reddederken, temelı avukatlar mahkemede şüphelilere saldırdı.

Kırları 21 Haziran 2010 tarihinde yitirdiğimiz Cumhuriyet Gazetesi Başmüellifı İlhan Su taşkınıçuk'un makaslamaklarından seçmeleri okurlarımızla buluşturuyoruz. Bu köşede aydınlanmanın bilgesi Baskınçuk'un günümüze ışık markajcı tasarlarını bulabileceksiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ne demek?”

Leave a Reply

Gravatar